Продавець Студія "SV-Дизайн" розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
179 відгуків
студія SV-Дизайн
+38 095 5599953
+380955599953
+380955599953
менеджер, Viber для смс
+380963888322
менеджер

Методичні. Профспілкові. Атестаційні.

Тематичні стенди завжди актуальні

У кожній організації чи установі, на підприємстві або в навчальному закладі можна побачити найрізноманітніші стенди. На одних з них виставлена постійна інформація, інші обладнані спеціальними кишеньками-конвертиками, в які постійно вкладають нові листи з даними про діяльність організації.

Стенди по охороні праці

Стенди з тематики «Охорона праці» зустрічаються досить часто. Без них не можна обійтися ні у комерційних фірмах, ні в адміністративних прийомних.

З допомогою стендів охорона праці та її основні правила стають доступними для загального огляду. Актуальні нормативні та законодавчі акти, правила поведінки на виробництві, які дозволять зберегти здоров'я і забезпечити безпеку, – основна інформація, яка розміщується на таких конструкціях.

Стенди «Охорона праці» можуть бути і в навчальному класі, і у виробничому приміщенні.

Стенди для профспілок

Профспілкові стенди зустрічаються набагато рідше, ніж щити з інформацією про охорону праці. Але все ж і без них не обійтися в навчальних закладах, у яких діють студпрофкомы, і на підприємствах, де ведуть активну діяльність профспілки.

Методичні стенди

На методичних стендах зазвичай розміщують інформацію про методичну роботу за певним напрямом. Їх застосовують у навчальних і наукових закладах, дослідницьких організаціях.

Якщо ви бажаєте сформувати стенд за індивідуальним макету, враховуючи специфіку вашої організації, звертайтеся до наших фахівців.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці: